Odwiedź nas na Facebooku
Wydaj polecenie pomocy – uruchom na swoim rachunku stałe zlecenie comiesięcznej wpłaty darowizny na rzecz naszej Fundacji  

Parę minut, kilka kliknięć, jedna wizyta w banku i naprawdę nieduża ilość pieniędzy przekazywana co miesiąc na konto fundacji pozwolą zobaczyć naszym podopiecznym zupełnie nowe perspektywy. Jeśli zlecisz swemu bankowi dokonywanie drobnego, comiesięcznego przelewu na nasze konto (podobnie jak można to zrobić w przypadku np. rachunku za internet czy czynsz), nie musisz nawet o nas pamiętać. My na pewno nie zapomnimy, jak bardzo pomagasz Fundacji w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami. Choć fizycznie nieobecny, będziesz brać udział w każdym naszym sukcesie i radości naszych podopiecznych.  
Dlatego właśnie Twoje dwa, pięć czy dziesięć złotych będą miały kluczowe znaczenie dla naszej działalności, możliwości i planów na przyszłość. Chcemy tworzyć trwałe formy pomocy – stabilność przynajmniej części dochodów ma więc wielką wagę.

Przelew z serca – wpłać jednorazową darowiznę na konto naszej Fundacji

Bycie dobrym nie kosztuje; niekiedy jednak poniesienie drobnego wydatku to najlepsze i najłatwiejsze, co można zrobić.
Szukamy możliwości uczynienia życia naszych podopiecznym znośniejszym, gdzie tylko się da. Nie zatrzymujemy się nawet na chwilę. Jeśli masz możliwość wspomóc Fundację w tym zadaniu, żadne wsparcie nie pozostanie niezauważone.


Dołącz do Nas i zostań Darczyńcą Fundacji im. Św. Gezelina

Dane do przelewu:

Numer rachunku odbiorcy: 36 1540 1072 2107 5015 2339 0001
Nazwa odbiorcy: Fundacja im. Św. Gezelina
Adres odbiorcy: ul. Mazowiecka 11 lok.49, 00-052 Warszawa
Tytuł przelewu: Darowizna
Kwota: 5, 10, 20, 50, 100, lub inna kwota


Za każdą złotówkę Pięknie Dziękujemy.


Dziękujemy
Cel Fundacji / Chcesz Pomóc ? / Referencje / Nasi Przyjaciele / Kontakt
Serwis gezelin.pl korzysta z plików cookies. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
COPYRIGHT BY GEZELIN 2016