Odwiedź nas na FacebookuNasze aktualności


Wszystkim Przyjaciołom Fundacji składamy najszczersze życzenia Noworoczne
Nowy Roczku przynieść chciej, radosnych dni naręcze
I krok po kroczku z marzeń mych, wymaluj w życiu tęczę
spełnionych pragnień, planów i wojaży
Niech się nam wszystkim darzy!
Szczęśliwego Pomyślnego Nowego 2014 Roku!


Fundacja im. Św. Gezelina nawiązała współpracę
z Agencją Ochrony Osób i Mienia PROTEGO SECURITY
wspierającą działania naszej Fundacji.
Z całego serca dziękujemy.


Pomogliśmy także Wojtusiowi :)
"Z całego serca dziękujemy Państwu za wsparcie finansowe na rzecz naszego synka Wojtusia.
Jest to dla nas niezwykle cenne, ponieważ każda złotówka przybliża synka do naszego świata,
na każdej godzinie zajęć terapeutycznych zdobywa nowe doświadczenia, każdy nowy lek poprawia jego funkcjonowanie,
a kosztowna dieta z racji licznych nietolerancji pokarmowych to podstawa naszych działań.
Dlatego tym bardziej gorąco dziękujemy za okazaną pomoc! Rodzice małego Wojtusia"Kochani każdy kto ma konto na Facebooku może nam pomóc jednym kliknięciem
Każdy "lajk" to 10gr dla Fundacji :) :) :)
Prosimy o klik i Dziękujemy


Miło nam poinformować, że Fundacja zakupiła niepełnosprawnej Weronice komplet książek do gimnazjum. Początek roku szkolnego to trudny okres dla wielu rodzin, dlatego zachęcamy wszystkich by przyłączyli się do pomocy i wsparli Fundację w jej dążeniach i celach.Fundacja im. Św. Gezelina dofinansowała niepełnosprawnemu Dawidkowi leczenie i rehabilitację.
Ogromnie się cieszymy, że mogliśmy pomóc :)Fundacja im. Św. Gezelina dofinansowała koszty operacji serca małego Leosia.


Dziękujemy rodzicom za piękne podziękowania:
"... Uprzejmie dziękujemy z całego serca za zaangażowanie się w pomoc dla Naszego synka Leosia. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że są wśród nas ludzie o WIELKICH SERCACH, którzy nam pomagają. Dziękujemy i Pozdrawiamy Paweł, Agnieszka i Leoś"
Fundacja im. Św. Gezelina zakupiła 100 cegiełek wspierając działania Stowarzyszenia "Zawsze Razem". Mamy nadzieję, że nasza pomoc wywoła mnóstwo uśmiechów na buźkach podopiecznych. Pozdrawiamy z Całego Serca i cieszymy się, że mogliśmy pomóc :)

Fundacja im. Św. Gezelina udzieliła pomocy finansowej na zakup leku Zaveska dla niepełnosprawnego Filipka. Rodzice chłopca w zamian za pomoc przekazują darczyńcy ANIOŁA. My otrzymaliśmy Lawendową Anieliczkę, która będzie czuwała nad podopiecznymi, oraz nad całym zespołem Fundacji. Zachęcamy do  pomocy Filipkowi

Fundacja im. Św. Gezelina w porozumieniu z Fundacją Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" wsparła finansowo leczenie, terapię i rehabilitację pięciorga dzieci niepełnosprawnych
Zespół Fundacji im. Św. Gezelina

        
Fundacja im. Św. Gezelina rozpoczęła współpracę z firmą OK Money, która objęła naszą Fundację programem sponsorskim.
W imieniu podopiecznych ślicznie dziękujemy za wsparcie :) OK Money pożyczki onlineFundacja wsparła leczenie i rehabiltację niepełnosprawnej Martynki z Cieszyna.
Martynko życzymy Ci dużo uśmiechu i samych szczęśliwych dni :)
Pozdrawiamy również Twoich wspaniałych Rodziców.
Fundacja im. Św. Gezelina wsparła proces rehabilitacji niepełnosprawnego Michałka. Dokładamy swoją cegiełkę i życzymy chłopcu by codziennie obdarowywał wszystkich swoim przepięknym uśmiechem :

Dziękujemy rodzicom za piękne podziękowania.
...Bardzo dziękujemy za udział w aukcji i pomoc dla Michałka. Dziękujemy za tak piękny odruch serca. Cieszymy się, że są jeszcze ludzie, którym los takich dzieci nie jest obojętny. Zapewniamy, że zachowamy w pamięci ten gest dobroci. Jednocześnie zapraszamy do odwiedzania aukcji charytatywnych Michałka w przyszłości.
Jeszcze raz z całego serca dziękujemy.

Michałek z rodzicami ".Kochani, miło nam poinformować, że Fundacja udzieliła pomocy finansowej
z przeznaczeniem na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnego Michałka.
Dziękujemy mamie Michałka za ciepłe słowa

"...ja ze swojej strony serdecznie dziękuję za życzliwość i wsparcie, które wpłynęło z inicjatywy Fundacji im. Św. Gezelina. Każda wpłata jest dla nas krokiem ku lepszej przyszłości naszego syna Michała. Jeszcze raz dziękuję za ten gest i pozdrawiam serdecznie, życząc wytrwałości w pracy na rzecz potrzebujących.

Monika Smok"Dziękujemy Dyrekcji Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 z Kutna za przepiękne Podziękowania.


Fundacja im. Św. Gezelina zorganizowała piknik hipoterapeutyczny, połaczony z grillowaniem i wspólnym ogniskiem dla wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 z Kutna. Dzieci były radosne, ciekawe nowych wrażeń, odważnie dzieliły się swoimi spostrzeżeniami, zadawały mnóstwo pytań, a głaskanie koni nie miało końca...
Dziękujemy Wam za przemiły dzień :)

 

 

 
Fundacja im. Św. Gezelina zakupiła pieluchy dla matki samotnie wychowującej dwie córki. Dziękujemy za piękne podziękowania. Cieszymy się, że mogliśmy choć trochę pomóc :)Fundacja im. Św. Gezelina wsparła finansowo leczenie i rehabilitację niepełnosprawnej Ilonki z Gdańska.
Dziękujemy za piękne życzenia i trzymamy kciuki za Ciebie ILONKO :)Z ogromną przyjemnością wsparliśmy finansowo leczenie i rehabilitację niepełnosprawnego Dawidka, który ma takie same prawo do szczęścia jak jego zdrowi rówieśnicy.

Dawidku życzymy Ci Dużo Dużo Zdrowia :)STRONA GŁÓWNA / COFNIJ >>


Cel Fundacji / Chcesz Pomóc ? / Referencje / Nasi Przyjaciele / Kontakt
Serwis gezelin.pl korzysta z plików cookies. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
COPYRIGHT BY GEZELIN 2016
s